İademi nasıl yapacağım?

İlk olarak değişim iade hattımız olan Müşteri Hizmetleri ; 0536 603 34 51 numaralı telefon numarasından bize ulaşın. Ardından destek uzmanlarımız sizin adınıza sistemden iade taleplebinizi oluştursun. Oluşturulan iade talebine istinaden en yakın MNG KARGO şubesine gidip 594511788 numarayı ve iade etmek istediğiniz ürünü ileterek her hangi bir ücret ödemeden hızlıca iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İade süreci nasıl işliyor?

İadeniz öncelikle Mihramor müşteri temsilcileri tarafından incelenecek, ürünlerin iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır.İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 3 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği  7-15 iş gününü bulabilmektedir.

 

Değisim ve İade yapılamayan ürünler nelerdir?

Külotlar, silikon ürünler, aksesuar, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayisiyla değisim ya da iade yapılmamaktadır.

 

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Hazırlanıyor konumundaki siparişleriniz için müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerde iptal sağlanamamaktadır.

 

 

Resmi tatil günlerinde Kargo çalışmamaktadır. Bu nedenle teslimatlarda gecikmeler yaşanabilir. Bu günlere denk gelen özel uygulamalar sitemizde detaylı bilgilendirilecektir.

Bize Hızlı Ulaşmak Için;


Müşteri Hizmetleri: 0536 603 34 51

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR